Sunucudaki gördüğüm ufak sıkıntılar

1- Bir kişi bayıldığı zaman çok kısa sürede tedavi edilemiyecek şekilde bayılıyor önceden zombiler sadece yerdeyken de vurduğu zaman tedavi edilemez hale geliyordu ve bir olay bölgesinden 500 metre uzaklaşıp öyle tedavi edebiliyorduk şimdi ise kucaklamak için yanına gittiğim anda zaten tedavi edilemeyecek hale geliyor bu konudan dolayı medkit’in fazla bir işlevi kalmıyor.

2- Envanterdeki bazı eşyalar üst üste konulamıyor örnek olarak dikiş seti sadece tek başına koyabiliyorsunuz üst üste konulamıyor bu da depo konusunda sıkıntı çıkarıyor fazla dikiş seti toplayamıyoruz çünkü depoyu doldurucak bir eşya haline geliyor ( başka envanter ile bir konu ise diğer eşyalar sadece 64 e kadar üst üste konuluyor boş kovanda dahil kovan zaten envanterde en fazla olucak eşyalardan biri önceden 1024 den fazla konulmuyordu bu tarz şeyler hoş oluyordu açıkcası bu üst üste koyma olayı eski oranlar ile değiştirilirse güzel olabilir).

3- Zombi oranları düşürülmicek zombi evreninin zorluğunu belirlemek için ama mesala bir oyuncuyu kucağımıza aldığımızda koşamıyoruz ve bu insanları çok büyük oranda gereksiz yere ölümüne sebep oluyor işte zaten dışarıda dikkatli filan olmamız gerek ama hani dışarıda yardım amaçlı baygın bir kişiye yanına eğilerek gittiğin zaman bile zombiler uzaktan sesini alıyor hem çok uzaktan sesi almaları hemde omzuna aldığında koşamama oyuncuları çok darlıyor.

4- Zombiler rastgele dibimizde spawnlanıyor eskiden böyle birşey yoktu diye hatıyorlıyorum ve bu konu hem gece hemde gündüz oluyor gündüz olunca bir şekilde çözülüyor ama bu olay gece olunca 1 tane zombi önünde spawn olunca çok fazla vurduğundan dolayı koşmak zorunda kalıyorsun buda oyundaki hatalardan biri olduğu için boş boşuna ölmüş oluyoruz.

2 Beğeni
  1. madde gereklidir oyuncular birbirini vurduktan sonra sırtla komutunu kullandıktan sonra bölgeden hızlıca uzaklaştırıp soymasıdır, birini omzumuza aldıktan sonra koşmak ne kadar gerçekçi?
    Enfektelerin sessizce giderken bizi görmesi cidden sıkıntılı bir durum umarım buna bir çözüm bulabilirsiniz.

Orada anlatmak istediğim hani çok saçma spawn oldukları için yanımızda spawn olduğu zaman tüm enfekteler geliyor direkt olarak hani bu spawn olmaya engel olunamazsa insanları sırtladığımız zaman koşmak veya ne bileyim belli bir saniye koşalbilsek çok iyi olabilir. (önceki sezonlarda bu şekilde yanımza spawnlanmalar olmuyordu).

1 Beğeni

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz