Tarafıma atılan meta suçlaması ve role check

İyi günler öncelıkle
Olay şöyle başlıyor ben iskele tarafında loot yaparken arkadaşım alex bana telsizden Askeriyede olduğunu A-1 hangarın önünde loot yaptığını ardından çıkışa doğru yöneldiğinde yerde yatan ölüyü soyuyor soyarken hareket edemiyor ve beni yanına çağırıyor ben askeriyeye doğru yol alıyorum. Ardından bisikletli birini geldiğini görüyor ve bisikletli kişi bisikletten inip alexe doğru yöneliyor ve alex soyarken hareket edemediği için bisikletli adam alexi öldürüyor. Alexin bana verdiği son info telsizden ‘‘bisikleti biri geldi hareket edemiyorum’’ demişti ardından ben Askeriyenin ana girişinin arkasındaki çalıdan girişe doğru giderken bisikleti birinin arkasında ölüyü sırtlayarak askeriyeden çıkardıgını goruyorum beni görmüyor siyah kıyafetliyim ve kişiyi takip ediyorum bisikletli şahısın bısıklet ısıgı acık ve kumsala indiğini görüyorum arkadaşımı safe bir yere götürüp üstünü arayacakdı muhtemelen. Ardından bende kumsala iniyorum ve beni kumsalda beni nerden buldun böyle bir şey yok gözlerim açık şeklinde bana karşı meta iftirası ve role check atıyor arkadaşımı aradı mı üstünü bilmiyorum fakat ikimizde de telsiz olması ve arkadaşlarıma yapılan metaları sıkayet etmelerine teşvik eden biri olarak bana meta iftirası atılmasını saçma buluyorum gereklı bana karşı attıgı role check bıraktıgım lınktedır. istediği gibi şikayet edebilir. Kayıtın sonunda eğer gitmezsen ‘’ ada tarafından yaptırıma uygulanacaksın’’ kısacası beni metadan şikayet edeceğini söylüyor :slight_smile: yeniden oynatma kaydı orada bitiyor devamında bir olay yaşanmadı. Ayrıca bisikletle arkadaşımın ölüsünü kaçırdı Meta iftirası ve role check - YouTube

1 Beğeni

İnceleme işlemleri başlatılmıştır, şikayetiniz detaylı bir şekilde incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Alttaki şablonu doldurunuz;

Örnek Taslak

Şikayet edilen oyunun yaşandığı tarih ve saat : 06.07.2023 17:12

Şikayet sebebi (Rol hatası, Rol dışı konuşma vb.) : Toxic Oyuncu Kural ihlali

Kanıtlar (Elinizdeki kayıtları herhangi bir yere yükleyip linkini paylaşınız.) : KANIT.

Şikayet eden kişinin Discord ID : 123324532535343232

Şikayet ettiğiniz kişiye ait bilgiler (Ad, Soyad, DiscordID, Oyun içi karakter Adı) : Timmy Carter

Şikayet edilen oyunun yaşandığı tarih ve saat : 07.07.2023 15:52

Şikayet sebebi (Rol hatası, Rol dışı konuşma vb.) : Role check , Meta suçlaması

Kanıtlar : Meta iftirası ve role check - YouTube

Şikayet eden kişinin Discord ID : 518837764528013332

Şikayet ettiğiniz kişiye ait bilgiler (bilmiyorum)

Merhaba, şikayetinizle ilgileniyorum, Kişinin tespit ettiğim kişi olduğunu doğruladıktan sonra şikayetiniz doğrultusunda değerlendirme tarafımdan yapılacak.

1 Beğeni

Gerekli görüşmeleri sağladım. Kişinin kendisi olduğunu kabul etmekle birlikte kendisinde de bu olaya dair video kaydı olmadığı için sizin onu ne şekilde takip ettiğinize dair bir kanıt bulunmuyor. Bu sebeple Meta ile ilgili konunun bir suçlama mı yoksa gerçek mi olduğu tespit edilemiyor.

Şikayetiniz doğrultusunda kişiye Role Check ve OOC konuşma yönünde sözlü olarak uyarılarımı yaptım.

Sizden de ricam bu şekilde takibe girdiğiniz rollerde lütfen video kaydınız olsun. Bu rolden kaynaklı üzerinizde bu şekilde bir şüphe oluşmaması adına gelecek rollerde tedbirli olmanızı rica ediyorum. Bildiriminiz için tekrar teşekkürler.

1 Beğeni