Türk olarak kabullenmeme sorunu maalesef mevcut

Oyuncular genelde kendileri yaptıkları şeyleri hiçe sayıp karşılarındaki insanlar yaptığında direkt olarak form açıp şikayet ediyor gereksiz bir şekilde şehir içinde danger zone diye harita var içerisinde çatışma dönmesi gayet normal adminler bunu bilerek isteyerek yapıyor üzerine binlerce video ve fotoğraf görüyorum adam danger zone içinden safe noktasına kaçmasına rağmen yine de video çekip atıyor safe noktasında direkt RDM yaptı diye adam seni zaten uyarıyor ve sen fear yapmayıp kaçıyorsan o adamın vurma hakkı zaten doğuyor. İnsanlar kendileri yapınca hiç bir sorun yok ama karşısındaki insanlar yapınca direkt yedirememe sorunu var ben sunucuya ilk geldiğim zaman 30-40 dakikalık emeklerimle birlikte sürekli soyuluyordum toplam 5-6 saatlik emeklerimi adamlar alıyordu yapacak bir şey yok adamlar hayatta kalmak için vurabilir soyada bilir bu yüzden next deyip geçtiğim çok oldu ama insanlar her şeye bi itirazı her şeye bir kabullenmeme sorunu var bu can sıkmaya başladı. Kabullenmeyi öğrenmek olgunlaşmanın göstergesidir.

2 Beğeni