UAV'lerin gerçekten uzak roller yapması

Rolde açık açık gösterilen ve gerçekçi olan UAV neden roket atmaya başlayacağı zaman NoClip’e geçip aşırı saçma manevralar alarak saldırıyor. Bir anda sol üst 1 saniye içinde 90 derece sağ aşağı gibi akıl mantığa sığmayan NoClip hareketleri yapıyorlar. Madem Uav bir uçak olarak getirildi Uçak içerisinden kullanan kişi manevra yaparak kaçanlara Düzgün bir rol yaşatabilir. Bir çok kişi UAV sesi duyduğu veya gördüğü zaman sık sık aralara kaçarak kenarlara girerek, sağ sol yaparak kurtulmaya çalışıyor ve olması gerekende bu. Bu admin rol pasını gerçek bir Rol haline getirseniz fena olmaz

3 Beğeni

Noclipe geçilmesinin sebebi uzaktan mesafeden “barrage” saldırısı uygulamasıdır, zombilere aktif olarak “sadece rolsel değil” sistemsler olarak gerçekten kitlenmektedir, eğer dediğiniz gibi bir UAV geldiğinde sağ sol yaparak veya manevra yaparak kaçmaya çalışırsanız %99.8 ölmüş olacaksınız.

Tek yapmanız gereken sabit durmaktır, hiç bir şekilde hedeflenemezsiniz, bunu wikideki UAV konusu içerisindeki hedefleme sistemi bölümünden görebilirsiniz.

1 Beğeni