Yahiko William Hikayesi (özet)

Yahiko William, 08.30.1998’de Los Santos’da doğdu. Annesi Asya kökenli idi babası ise Los Santos’luydu. İlk okul, orta okul ve liseyi Los Santos’da okudu, üniversiteyi Liber City’de havacılık pilotaj olarak mezun oldu. Çoğu hava aracını kullanabiliyordu.

2022’nin başlarında askere gitmeye karar vermişti ve Los Santos’a döndü. Askerliğe girmek için gerekli mülakatlara girdi ve başarılı bir şekilde geçti. Askerlik döneminde şubat ayının bir gününde Yahiko şehirde OHAL( Olağanüstü Hal) ilan edildiğini duydu ve gün içinde üst birimlerinden anormal görevler almaya başladı. Yahiko hemen Bell 360 Invictus adlı hava aracına atladı ve verilen anormal görevini yerine getirmek için şehirde medical center’ları bombaladı, bu görevlerin üstüne görevler almaya başladı Yahiko bir yandan asker arkadaşlarına ne olduğunu soruyor bir yandan görevleri yerine getiriyordu. Yahiko’nun günleri artık askeri üsten şehre şehirden askeri üste idi, bu olaylar devam ederken bir yandan Yahiko medikal eğitim alıyordu.

Yıl 2025
Genel savunma bakanı Jhon Birigid kasaba tarafında Paleto adlı bir güvenli bölge oluşturmuş ve askeri bölge buraya yardımlarda bulunuyordu yada kurtardığı rehineleri Paleto’ya bırakıyordu. Yahiko aldığı bir görev üzerine şehirde haftalarca ekibi ile konaklamak zorunda kalırken bir yandan da şehirdeki enfekte olmayan insanları kurtarıyorlardı tâki telsizlerinden gelen bir uyarıyı alana kadar, bütün asker arkadaşlarının telsizlerinden aynı şeyi duydular “Askeri üstü kaybettik. Bu ulusal bir acil durum. Los Santos genel savunma bakanı Jhon Brigid veya onun tayin ettiği temsilcisi Acil Durum ilan etti. Askeri üstte sakın dönmeyin, Bugün 21.05’de askeri üst Amerikan hava ordusu tarafından bombalanacaktır. Bu acil yayını duyan herkes Paleto’ya dönmesi emrediliyor.” Yahiko ve takım arkadaşları kurtardığı insanlar ile beraber şaşkınlıkla bir birlerine bakıyor, insanlar telaşlanmaya, korkmaya ve askerlere ne olacak diye soruyorlardı. Yahiko ve takım arkadaşları şehirdeki maze bank’ın tepesinde bıraktıkları helikopterlerine zorluklar ile ulaştılar ve Paleto’ya döndüler. Yahiko artık ne yapacağını bilmiyordu.

Yozlaşma Döneminde Yahiko
Yahiko, Jhon Birigid’ın kurduğu Judge birimine katılır. Yahiko artık buradan geri dönüşün olmadığını fark eder ve insanlık için elinden geleni yapacaktır.

Günümüzde Yahiko William
Yahiko artık Judge biriminde medikal takım ve hava takımında yer alıyor, Paleto için emir alıyordu.

Grand Theft Auto V 2022.04.12 - 23.00.50.01_Trim (1)

4 Beğeni

@Nagato_Ivern Hikayeniz kabul edildi, ped dosyasını tarafımıza gönderdiğiniz taktirde belirttiğiniz role başlayabilirsiniz.

1 Beğeni

@Qubit Ped’i test edip size özelden yollayacağım.