Yaratıcı Dönüşümler İle Tekrarı Aşmak | Hikayeye Yeni Fırsatlar

Öncelikle, çizdiğiniz hikayeye duyduğum saygıyı ve heyecanla rol yaptığımı belirtmek isterim. Ancak, son zamanlarda yaşanan gelişmeler nedeniyle bence birçok kişi olarak, önceki sezonları andıran bir tekrara düşme hissiyatı içerisindeyiz

Özellikle vurgulamak istediğimiz bir konu ise, geçmiş sezonlarda toplulukların farklı fikirler için bir araya gelip ayrıldığı ve bu süreçte direnişe katılıp katılmama konusunda özgür iradeleriyle karar verdikleriydi. Bu sezon ise, insanların bir tekrara düşme eğilimi göstererek ayrıldığı ve savaşçı bir yapı içerisine girdiği izlenimi oluşuyor. Sizden ricam, bu ayrışma sürecinin daha farklı yollarla ele alınabileceği düşüncesini göz önünde bulundurmanız.

Örneğin, kan alma ritüeli sonucunda bağışıklı ve bağışıksız kanların ayrı bir değerlendirmeye tabi tutulması ve bu durumun topluluk içerisinde farklı grupların oluşmasına yol açabileceği düşünülebilirdi. Bu gruplar, diğer topluluk üyeleri tarafından takip edilebilir veya bu özel kanları elde etmek isteyenlerle mücadele edebilirdi. Aynı zamanda, bu durumun farklı bölgelere sığınma veya farklı cephelere katılma gibi seçenekleri de beraberinde getirebileceği göz önünde bulundurulabilir.

Hikayenizin bize sunduğu güzellikleri takdir ediyorum. Ancak, tekrar etme riskini yaşamak istemediğim için daha çeşitli seçeneklerin değerlendirilmesinin, oyuncuların karakter hikayeleri ve sunucu hikayesine katılarak rol yapacağına inanıyorum. Sezonun sona ermesine yaklaşırken, bu öneriyi göz önünde bulundurmanızı rica ederim.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

2 Beğeni

Bu Yazıyı Okuyan Kişilerin Yanıtlaması Ve Bu Başlık Altında Tartışması Ricamdır.

Geri donusunuz icin tesekkur ederiz. Konuyu yonetim olarak degerlendirecegiz.

1 Beğeni