Yemek/İçecek Lootları

Sunucu açıldığından beri boş saatlerimde loot yapmak için şehire iniyordum ve yaklaşık 4 gündür neredeyse tüm günümü sunucuda rol yaparak geçiriyorum. Bu süreç içerisinde fark ettiğim şeylerden biri yemek loot oranının oldukça yüksek olmasıydı. Marketlere girdiğimizde bir raftan 5 çeşit yemek çıkması bir yana çöp kutularından bile çeşitli ve çok sayıda yemek bulunabiliyor. Sunucuya bu sezon giren birisi olarak anladığım kadarıyla önceki sezonlarda bu durum böyle değildi. Arkadaşlarımın dedikleri ve forumda da okuduklarım üzerine önceki sezonlarda insanlar yemek kıtlığı çekiyordu. Hele ki şu anda bombalanmış ve tamamen alt üst edilmiş bir şehirde bu kadar bol yemek depolayabilmemiz çok mantıklı gelmiyor. Adadaki depomun neredeyse %20’si sadece yemek ve içecek dolu. Deponun önünde yere bırakılan itemlar görüyorum ve açıp baktığımda genelde su ve konserve yemekler bırakılmış oluyor. İnsanlar ellerinde fazlasıyla olduğu için etrafa saçmaya başladı. Sunucuda yemek yemeyip su içmeyince ölmüyoruz bile bildiğim kadarıyla ve buna rağmen durum böyle. Rol çeşitliliğini arttırmak adına yemek ve içecek lootlarını en azından biraz azaltarak insanın ana ihtiyaçlarından biri olan beslenme kısıtlanabilir. Bu durumun rollere biraz daha gerçekçilik katacağını düşünüyorum.

2 Beğeni

Aynı fikirdeyim insanlar yemek ve su ihtiyaçlarını önemsemiyorlar. Yemek ve su oranlarını biraz azaltmalıyız

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz, incelemeye alınmıştır.