Yeni güncelleme ve /tahliye komutu öneri

Merhabalar,
Biliyorsunuz ki adanın konumunun değişmesiyle beraber /tahliye kalktı. Artık adaya kendi imkanlarımızla dönmek durumundayız. Bu şöyle bir sıkıntı oluşturdu. Oyundan düşme, elde olmayan sebeplerden oyundan çıkma gibi durumlarda oyuna geri girdiğimizde araçlarımız olmayacak ve adadan uzakta kalırsak dönmek özellikle geceleri neredeyse imkansız hale gelecek. Bu durumun önlenmesini sağlamak için rastgele yerlerde bisiklet, oyuncunun üstüne alamayacağı hasarlı scooter vb. spawnlanabilir yada bazı bölgelere bisiklet alabileceğimiz noktalar konulabilir. Bu noktalardan alınan bisikletleri oyuncular başıboş bulmuş gibi rolünü yapabilir.
Bu sayede elektrik kesintisi, oyundan düşme, bir sebepten ötürü oyundan çıkmak zorunda kalma gibi durumlardan sonra oyuna şehirde bile başlasa adaya dönmek eziyet haline gelmez.

Olası lokasyonlar
-Orta kasaba benzinlik önü
-Şehir girişi
-Sağ ve sol otobana birer tane

Bundan ayrı olarak /tahliye komutu adadan belli bir mesafe uzaklaşınca kullanılabilir yapılabilir yada oyun girişinde başlangıç noktası olarak ada seçilebilir. Başlangıç noktası seçme abuselanabilir bir durum fakat kimsenin buna kalkışacağını sanmıyorum.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, yönetim olarak dikkate alacağız.