Yeni Sezon Güncellemeleri 1.2.7

Bildiğiniz üzere yeni sezon ile birlikte topluluk güncellemesi de beraberinde geldi, bu yeni oyun metası ile birlikte değiştirdiğimiz ve yeni getirdiğimiz özellikler aşağıda listelenmektedir.

Geliştirilmiş Araç Üretim Sistemi

Araçlarınızı topluluk yaşam alanlarında gerekli ve belirlenen malzemeler ile üretebiliyorsunuz, araçların tamamı ADD-ON araçlardan oluşmaktadır, ilk etapta 10 araç üretimi yapabileceksiniz, bu araçlar eski sovyet araçlarını andıran araçlar olacaktır.

Araç yapabilmeniz için etrafta bulabileceğiniz ekipmanlar aşağıdaki gibidir.

Araç Aküsü

Araç Planları

car_blueprint

Araç Kapısı ( Metalden üretilebilir )

Araç Camları

Araç Tekerleri

Araç Bujisi

sparkplug

Yenilenmiş ( dpEmote +490 Emote )

Yeni animasyonlar ile birlikte karakteriniz bir çok ekstra animasyonu yapabilecektir.

Community Emergency System V1

Eğer topluluğunza ait birisi ölürse ve yardım çağrısında bulunursa topluluğa ait kolluk kuvvetlerine bildirim gider, eğer bir topluluğa üye değilseniz tüm toplulukların kolluk kuvvetlerine bildirim ortak bir şekilde gider.

/sos komutu ile yardım çağrısında bulunabilirsiniz.

+200’den fazla yeni lootlanabilir eşya

Harita üzerinde bir çok yeni prop’a loot eklenmesi yapılmıştır, bu sayede neredeyse her şeyi lootlayabilir hale geliyorsunuz.

Yüzbaşı Mark, ( Silah Tüccarı )

Askeri bölgede 21:00 ile 24:00 saatleri arasında bulabileceğiniz gizemli silah sağlayıcısı

Toplu Kıyafet Güncellemesi + 500 yeni eşya

Kadın oyuncular ve erkek oyuncular için askeri techizat ve yeni set halinde bir çok kıyafet yeni sezon güncellemesinde getirilmiştir.

Yenilenmiş Enfekte Sistemi

Yeni güncelleme ile birlikte enfekteler grup halinde daha stabil bir şekilde gezebilmektedir, sese duyarlılıkları daha stabil hale getiirlmiştir.

• Sürü Saldırıları
  • Mutant Saldırıları
  • Alan başına düşen oyuncu yoğnuluğuna göre sayı artışı ve azalışı

5 Beğeni