Yeni ve Düzgün Araçlar eklenilebilir ( Zırhsız ve Pahalı )

Oyunda modern araçlar olsun ve sıklık artsın demiyorum ancak bir kaç tane eski tip kasası sağlam bir kaç araba eklenilebilir. Örneğin; Mustang 1969 ve benzeri araçlar. Ancak bu araçlar 30’dan aşağı araç planı istememeli ve üretmek için kişiyi yormalı.

4 Beğeni

1969 Mustang güzel bir seçim… ( Hastasıyım ) , ancak bunun gibi araçlar gerçekten 50 veya üstü araç planı ile yapılırsa daha iyi olacağını düşünüyorum :yum:

Araçlar :
Dodge Challenger
Dodge Charger
Chevrolet Chevelle SS 454
Chevrolet Camaro Z28
Ford Shelby Mustang GT500
Plymouth Roadrunner
Plymouth Hemi Cuda

Bunlar olmaz sanki ama, zaten oyunda dominator vs. gibi araçlar var. Bunlar biraz abartı kaçabilir, en azından ortama uygun olmaz.

1 Beğeni

Evet Haklısın oyunun kendisinin öyle güzel eski arabaları var zaten
Bunlardan birisi olabilir

Kesinlikle, Pick-up tarzı araçların varlıkları arttırılmalı farklı bir hava katıyorlar .Tabi evrene uygun hafif paslanmış araçlar olabilir

1 Beğeni

bunun biraz ABARTI olacağı kanısındayım, evrene eklenebilecek çok güzel eski veya düşük temaya uygun offroad, lowrider ve paslı araçlar var. tabiki rol içerisinde neler görücez bilemiyoruz görüp bekleyelim önerimizi gene yaparız bence

1 Beğeni

Bence araçların çoğunluklu olarak mad max filminde ki ama o kadar abartı olmayacak tarzda araçlar olmalı hem zombi temasına daha uygun hemde görünüşü daha güzel olabilir.

2 Beğeni