Zehirli Gaz, Radrasyon, Virüs

Zehirli Gaz Bulutları

Yeni gelecek güncelleme ile birlikte Los Santos tamamen zehirli bir atmosfere bürünüyor, çürümüş cesetler ve atmosfere karışan toksinler havayı zehirliyor, dışarıda gaz maskesiz gezmek çok zor olacak!

Radrasyon

Kontrol altından çıkan nükleer istasyonlar ve güç tesisleri radrasyon salgılamaya başlamıştır, bölge radyoaktif kalıntılarla serpintilidir, koruyucu giysi olmadan bu bölgelere giderseniz kalıcı enfeksiyon ve kanser riskini arttırırsınız

Hastlık, Kanser, Virüsler

Karakterleriniz yediğiniz yemeğe göre sağlık durumu değişkenlik gösterecektir, radrasyonlu bölgelerde veya zehirli gaz olan bölgelere açık bir şekilde mağruz kaldığınızda karakteriniz günler içerisinde hastalıklara veya kanser türevlerine yakalanabiliyor.

Enfekte insanlar sizi %0.5 şans ile B24 Virüsü bulaştırabilirler, bu virüs sizi bir enfekteye çevirir.

6 Beğeni

Enfekte insanlar sizi %0.5 şans ile B24 Virüsü bulaştırabilirler, bu virüs sizi bir enfekteye çevirir.
Kısmındaki olasılık değerinin test edilmesi gerektiğini veya role göre değişmesi gerektiğini düşünüyorum

  • Kişiyi role forcelaması
  • Force CK ihtimali
    Gibi olasılıklar kişilerin rollerini bitirecek ve harcadıkları emekleri boşa çıkaracaktır. Buna benzer sonuçları doğurabilicek sistemlerin oyuncuları zorunda bırakmadan teste tabi tutulması daha doğru olmaz mı?

Düzenleme(1.0): Bu güncelleme gelmeden önce bence yapılması gerekenler:

  • İn-game harita konumu yükseltilip çözünürlüğü güçlendirilmeli.
  • Çanta sistemi daha stabil hale getirilmeli ( çanta açık iken İtem kullanmamız durumunda item kaybolma durumu yaşanıyor (Birden fazla çanta envanterde bulunması durumunda her çanta Script içinde aynı Triggera sahip olduğu için boş/diğer çanta istemsizce açılıyor.)
  • Odak alma durumunda ( yakın dövüş ile sağ tık ) ile saldıramama değişebilir.
2 Beğeni

Malesef yanlış anlamışsınız, ortada bir CK veya Rol Force durumu yoktur, paleto hükümetinde tedavi vardır, kullandığınızda etkileri azalarak gitmektedir, enfekteye dönüşmeye başladığınızda karakter kontrolünüzü kaybetmeye başlarsınız.

Enfekteler sizi 1500 ms/1 kere ısırabilirler ( toplu olsalar dahi ), her ısırmada %0.5 ihtimal ile enfeksiyon kapma olasılığınız var, bu da yapılan testlerle ortalama 80 90 ısırkta denk gelme olasılığıdır.

3 Beğeni

Hızlı cevabınız için teşekkürler. İlacın rolü item olarak mı yoksa rol aracılığı ile SADECE PALETODA mı yapılabilecek?

1 Beğeni

Item olarak bulunacaktır

2 Beğeni

belli loot yerlerinin radyasyon gazlarıyla etkili olması şahsi olarak daha uygun geliyor her yerde olursa bu sefer yer yüzü yaşamının mantığı kalmayacak ve sadece sterilize edilmiş yer altı sığınakları yaşam kaynağı olucak ve bu paleto için bir tık rahatsız edici olucağını düşünüyorum

1 Beğeni