JUDGE Hakında

Öncelikle merhabalar @Vulture , isminizi bilmediğimden vulture şeklinde hitapta bulunacağım.

Konusacağım konu “JUDGE” Birliği hakkında yorumlarımı ve nacizane önerilerimi içerecektir okuyup uygulamak veya uygulamamak veya umursamak tamamen size kalmış kısmi görüşlerimi bildirme ihtiyacı hissettim.

Konuya girmek gerekirse hikayeniz çok güzel yazılmış durumlara uygun bir şekilde askeri birlik oluşturulmuş ve insanların ve toplumun kırılma noktasını güzel bir şekilde tutturmuşsunuz ama “hikayede” .
Judge birliği özel eğitimler almış vicdan ve merhamet içermeksizin " take command , use command " ilkesine bağlı bir birlik servera girdiğim gün işte bu demiştim. Ardından biraz izledim ve hayal kırıklığına uğradım . Görev başında insanlarla sohbet kuran mı dersiniz motelde dans eden mi dersiniz silahını elinden bırakan mı dersiniz ne derseniz artık. Uzun saatler arma 3 oynadım ve askeri birliklere karşı derin bir ilgim var toplam 4 k fivem saatimin 3.5 k saati sd - pd SWAT da geçti ve ben böyle saçma roller görmedim. Zombi dünyasında beklemek nöbet tutmak anlayışını sadece kulübe de dışarıyı izleyen köpekler gibi durmak olmadığını bile bilmiyorlardı. Daha düzeltilemez diye uğraşmayacaktım fakat tüm judgeler atıldığı için rahat bir şekilde konuşabilirim. Direnişin güçlendiğini gördükleri halde asla ve asla tavırlarını ona göre düzeltmediler. En basit örnek şu ; 2 kişi silahlı bir şekilde paleto da 10 dk olacak şekilde yaya devriyesi atabilirlerdi bunu illa ki bir komutanın söylemesine gerek yok ortaya atılsa onaylanırdı ya da 1 veya 2 mil olacak şekilde otoban devriyesi atılabilirdi . Hikayeye karşı o kadar ezik bir JUDGE. Birliği vardı ki cidden acıdım. Ama düzeltilebileceğini düşündüğüm için müsait bir zamanda eğer şuana kadar yazdıklarım aklınıza yattıysa sadece görüşlerimi paylaşmak için 30 dakkanızı almak isterim

Saygılarımla

1 Beğeni

Merhabalar @Wiky yorumlarınız bizim için çok önemlidir, yazdıklarınız dikkatli bir şekilde moderasyon ekibimiz tarafından okunmuştur, yakın zaman içerisinde “yargıç” kavramında köksel değişiklikler yaptık, aşağıda bu değişiklikleri görebilirsiniz

Yanıtınız için teşekkürler yazdıklarınızı takip etmekteyim . Değişiklikler çok mantıklı ve güzel duruyor , eğer gerekliyse açtığım tartışma kategorisini kapatabilirsiniz . İyi geceler dilerim …

1 Beğeni