The Crixus

Topluluğun Logosu:

Topluluğun Adı: The Crixus

Topluluğun Dini Görüşü: Belli bir dini görüş dayatılmamakta, insanların görüşlerine saygı duyuluyor.

Topluluğun Amacı: Ada Amerika sonrasında dağılmış olan lejyonların dağınık geçen hayatını bir araya getirmek ve topraklara zarar veren kişileri düzene getirmek.

Topluluğun Yapacağı Rol: Kendi güvenli yerleşkelerini diğer topluluklardan uzakta tutarak, Ada Amerika topraklarına ve düzene zarar verebilecek her türlü olaya müdahale etmek. Ada Amerika sonrasında dağılmış olan toprak birliğini tekrardan sağlamak. Farklı türdeki insanlar yok edilip sonları getirilemeyeceği için tarafları ortak paydada buluşturmaya çalışmak. Bunları yaparken gerek araştırmacılarıyla gerek mühendisleri ile elindeki imkanları kullanarak insanlık adına gelişmeler elde etmeye çalışmak.

Topluluğun Barınmak istediği YMAP (Bölge Fotoğrafı) :

Topluluğun Detaylı Hikayesi: Ada amerikanın yıkılması ile birlikte dört bir yana savrulan ve sarsılmaya başlayan düzen. Her şeyi başladığı bu noktada güven ve birlik son bulmuştu. Lejyonların dağılması ve insanların kendi başlarına hayatta kalmaya çalıştığı sürede Protectorlar da diğer insanlar gibi kendi düzenlerini oluşturma çalışmaktaydı. Önce “Querencia” denen bölgedede geçirdikleri süre daha sonrasında “Sedna” denilen yerleşkede yaptıkları işler, hepsi bir kez daha insanların kendi başlarına bir şeyler yapamayacaklarını ve sadece Ada Amerika topraklarını bu süreçte daha da beter hale getireceklerini fark etmelerini sağlamıştı. Yaşananların üzerine eski protectorlar ve onlara yeni katılan kişilerle birlikte farklı bir birlik oluşturulmuştu. Onların yolunu doğru bulan ve yanlarında kendini daha güvende hissedecek insanlar ile birlikte ayrılmaya karar vermişlerdi. Eski Protector yeni Raptor lejyonu yeni bir yerleşke oluşturarak bu düzensizliği sağlayan kişilere karşı gelmeye, Ada Amerika’yı tekrardan Ada Amerika yapmaya karar vermiştiler.

Topluluğun Liderinin Hikayesi:

Topluluğun Üyeleri ( Forum Hesaplarını Etiketleyiniz , maks 15 ) : @Valhster @Jojo @Okalina @Ceroni @Serdar @EnverALKAN @Ege_X @Creolex @Maitre @Ceyberk @Naria @emco @hayyogs @emin.3 @Eren313

7 Beğeni

Başvurunuz Onaylanmıştır

4 Beğeni