Specters of sedna

Topluluğun Logosu:

Topluluğun Adı: Specters of Sedna

Topluluğun Dini Görüşü: Karışık

Topluluğun Amacı: Topluluğun amacı Western industries’e karşı yapılan operasyonlara destek çıkmak ve bu yolculukta Kendi araştırma açlıklarını gidermektir.

Topluluğun Yapacağı Rol: Ada Amerika içerisinde araştırmalar ve yaşamını sürdüren gurubun dışarıda araştırmalarını daha rahat sürdürmek ve de Adanın başına gelen tehlikelerden kaçınmak için kullanacağı barınak görevini üstlenecek. Aynı zamanda kendi arkadaşlarına ve de yardımcı olmak istediği insanlara yuva sağlayacaktır.

Topluluğun Barınmak istediği YMAP (Bölge Fotoğrafı) :


(harita ayrıntıları devam etmekte)

Topluluğun Detaylı Hikayesi: Western Industries’in Ada Amerika’ya yaptığı saldırılar ve Timmy’nin söylediklerinin ardından grup artık adanın eskisi kadar güvenli olmayacağını düşünür. Adanın güvenlik önlemleri azalmış en önemlisi son yaşanan olayların ardından ada kesin olarak Western’in hedefi haline gelmiştir. Kan teslim etme merasiminde gerçekleşen olaylardan sonra artık ada dışında kendilerine güvenli bir alan oluşturmaları gerektiğini fark ettiklerinde çevreyi aramaya, kendileri için uygun olacak bir alan yaratmak adına araştırmaya başlamışlardır. İlk olarak akıllarında eski Quills gelsede bu bölgede yaşanan olayları hatırlayınca bu fikirden vaz geçmiş ve diğer bölgeleri araştırmaya karar vermişlerdir. Genel olarak araştırma odaklı bir ekip oldukları için yüksek bir konumda ve gözleme açık bir alanda olmak istedikleri için son karar olarak Galileo Gözlemevinde karar kılmış, bu bölgeye yerleşme kararı almışlardır.

Topluluğun Liderinin Hikayesi: @kaiki @Aiwui @olwise

Topluluğun Üyeleri: @TukodashiGood @CramerR @Onur @Befter

6 Beğeni

Topluluk üyelerinin devamı:
@MrsBanditodori @auyofx @meruchu

5 Beğeni

Yeni üye. @Parzival444 @Memox @NavyS @Neustrasen

@olwise Yöneticilikten ayrıldı.

@CramerR Karakteri FRED WILSON ÖLDÜ